Aktualny przebieg czynności montażowych. Czy masz pytania? Zadzwoń do nas: +421 918 878 852

Powrót do portalu informacyjnego

Kontynuuj bezpieczną pracę podczas Covid-19

Zdrowie i odpowiedzialne podejście są najważniejsze. Bądź na bieżąco, aby chronić siebie, współpracowników i klienta.


Środki ochrony

Zalecamy stałe noszenie maseczki, chustki lub innej osłony górnych i dolnych dróg oddechowych podczas całego czasu pracy oraz, jeśli to możliwe, używanie rękawic ochronnych. 

Częstsze mycie rąk

Unikaj kontaktu rąk z twarzą i przestrzegaj zwiększonej higieny, szczególnie regularnej dezynfekcji i mycia rąk.

Zachowuj odpowiednią odległość (2 m)

Podczas pobytu należy ograniczyć do minimum osobisty kontakt z klientem, jego przedstawicielem i innymi pracownikami. Zawsze zachowuj bezpieczną odległość co najmniej 2 metrów. 

Częste pytania zadawane przez klientów:

Czy rzemieślnicy przed wyjazdem na budowę poddają się testom na COVID-19?

Zalecamy, aby osoby samozatrudnione przed wyjazdem na projekt wykonały ​​test na Covid 19 i, jeśli to konieczne, przedłożyły wynik testu na budowie. Negatywny wynik testu RT-PCR nie może być starszy niż 48 godzin.

Czy mimo ograniczeń mój projekt będzie obsadzony wymaganą liczbą instalatorów?

Pomimo obecnej sytuacji, w celu zadowolenia klienta,  zespół Jurling stara się wypełnić każdy projekt wymaganą liczbą instalatorów. 

Czy każdy instalator posiada własne środki ochrony?

Zalecamy przestrzeganie na budowie wszystkich zaleceń dotyczących higieny. W szczególności zakrywanie górnych i dolnych dróg oddechowych (maseczka, szalik lub chustka), zachowanie odległości oraz częstą dezynfekcję rąk.

Czy rzemieślnicy są zaznajomieni z obecną sytuacją? 

Są zobowiązani do postępowania zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami organu zdrowia publicznego w danym kraju. Zalecamy również, aby osoba prowadząca działalność na własny rachunek w przypadku podejrzeń lub zaobserwowania objawów zarażenia Covid 19, ze względów zapobiegawczych pozostała w domu lub odwołała planowane rozpoczęcie projektu.

Częste pytania zadawane przez instalatorów:

Jakie są obecne ograniczenia?

Kraje europejskie w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się pandemii COVID-19 zmieniają przepisy w miarę rozwoju sytuacji. Zalecamy, aby przed podróżą zawsze zapoznać się z aktualnymi ograniczeniami obowiązującymi w danym kraju. Dowiedz się więcej tutaj:

Co powinienem zrobić, jeśli mam objawy COVID 19?

Jeśli wystąpią objawy COVID 19 (podwyższona temperatura, zmęczenie, utrata smaku i węchu), pozostań w domu lub w tymczasowym miejscu zakwaterowania i skontaktuj się z odpowiednim regionalnym urzędem zdrowia publicznego.

Co powinienem zrobić, jeśli kontaktowałem się z osobą, która uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19?

Jeżeli osoba, z którą się kontaktowałeś, uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, konieczne jest anulowanie lub przesunięcie zlecenia, którego się podjąłeś. Następnie postępuj zgodnie z obowiązującymi przepisami urzędu zdrowia publicznego i poinformuj Dział Obsługi Klienta Jurling.

Jakie są ograniczenia w zakresie zakwaterowania?

Niektóre obiekty wymagają okazania negatywnego wyniku testu COVID-19 w dniu przyjazdu. Dlatego zalecamy, aby zawsze z wyprzedzeniem informować się o aktualnych ograniczeniach obowiązujących w danym obiekcie.

Powyższe informacje przygotowaliśmy na podstawie zaleceń z publicznie dostępnych portali. Mają one wyłącznie charakter informacyjny.

Bądźcie zdrowi.  

Tím Jurling

Więcej informacji o pracy za granicą

M. Kažimír - wsparcie
Czy potrzebujesz jakiejś pomocy albo rady?

Pon. - Piąt. 8:00 - 18:00