Späť na montáže

Elektryk - Berlin

Projekt dla elektryków związany z instalacją, naprawą i konserwacją instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach, biurach, przebudowach głównych linii domowych i nie tylko. Rozpoczęcie projektu od 10.01.2022. Zakończenie: 05/2022. Opłata za godzinę od 21€.

Lokalita
Nemecko - Berlin
Naplánovať cestu
Začiatok
10.01.2022
Zárobok
22€/godzina

Ponúkame

  • Możliwość zaliczki po zatrudnieniu
  • Projekty związane podczas całego roku
  • Wsparcie przy załatwianiu spraw w urzędach
  • Pomoc przy zapewnieniu zakwaterowania
  • Praca w soboty

Najčastejšie otázky

Zlecenia są przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą i firm. Warunkiem jest aktywna działalność gospodarcza, wykształcenie albo udokumentowana praktyka w zawodzie. Można również pracować na podstawie działalności gospodarczej niewymagającej pozwoleń i koncesji.

W naszej ofercie przeważają długoterminowe projekty, które w przypadku zadowolenia wiążą się ze sobą tak, że można pracować podczas całego roku. Wynagrodzenie jest wypłacane co miesiąc.

Z zasady pracuje się w okresach 2-4 tygodni, a potem planowany jest czas wolny od pracy. Ten okres można sobie zaplanować z dostatecznym wyprzedzeniem.

Zapewnimy Ci zakwaterowanie w pobliżu projektu w niskiej cenie i w średnim standardzie za 15-20€ / noc. Możesz oczywiście zorganizować sobie zakwaterowanie we własnym zakresie.

Montážny projekt bol úspešne obsadený

Vyberte si z aktuálne dostupných montáži, alebo sa zaregistrujte.

Aktuálne montáže (5) Zaregistrovať
Marek Kažimír
Czy potrzebujesz jakiejś pomocy albo rady?

Pon. - Piąt. 8:00 - 18:00