Späť na montáže

Elektryk - Stuttgart

Projekt dla elektryków związany z instalacją, naprawą i konserwacją instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach, biurach, przebudowach głównych linii domowych i nie tylko. Rozpoczęcie projektu od 06/2022. Zakończenie: 12/2022. Opłata za godzinę od 21€.

Lokalita
Nemecko - Stuttgart
Naplánovať cestu
Začiatok
06/2022
Zárobok
od 4.600 € / miesiąc

Ponúkame

  • Możliwość zaliczki po zatrudnieniu
  • Projekty związane podczas całego roku
  • Wsparcie przy załatwianiu spraw w urzędach
  • Pomoc przy zapewnieniu zakwaterowania
  • Praca w soboty

Najčastejšie otázky

Zlecenia są przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą i firm. Warunkiem jest aktywna działalność gospodarcza, wykształcenie albo udokumentowana praktyka w zawodzie. Można również pracować na podstawie działalności gospodarczej niewymagającej pozwoleń i koncesji.

W naszej ofercie przeważają długoterminowe projekty, które w przypadku zadowolenia wiążą się ze sobą tak, że można pracować podczas całego roku. Wynagrodzenie jest wypłacane co miesiąc.

Z zasady pracuje się w okresach 2-4 tygodni, a potem planowany jest czas wolny od pracy. Ten okres można sobie zaplanować z dostatecznym wyprzedzeniem.

Zapewnimy Ci zakwaterowanie w pobliżu projektu w niskiej cenie i w średnim standardzie za 15-20€ / noc. Możesz oczywiście zorganizować sobie zakwaterowanie we własnym zakresie.

Rýchla registrácia

Vyplňte nezáväzný formulár a my vás budeme kontaktovať ohľadom nástupu.

Potrebné vyplniť
Potrebné vyplniť
Potrebné vyplniť
Potrebné vyplniť

Stránka je chránená pomocou Google reCaptcha. Ochrana osobných údajovpodmienky služby.

Marek Kažimír
Czy potrzebujesz jakiejś pomocy albo rady?

Pon. - Piąt. 8:00 - 18:00