Chętnie Ci pomożemy Pon.-Piąt. (8:00-18:00)
Späť na montáže

Instalator / Burg bei Magdeburg

Praca dla instalatorów -ciepłowników w kompleksie mieszkalnym w Niemczech - domy jednorodzinne. (ogrzewanie podłogowe, montaż urządzeń sanitarnych, instalacje wody, ogrzewania...) Zakończenie: 09/2022. Opłata za godzinę od 23€.

Lokalizacja
Niemcy - Niemcy / Burg bei Magdeburg
Naplánovať cestu
Początek
22.8.2022
Zyski
od 5.000 € / miesiąc

Twoje korzyści

  • Możliwość zaliczki po zatrudnieniu
  • Projekty związane podczas całego roku
  • Wsparcie przy załatwianiu spraw w urzędach
  • Pomoc przy zapewnieniu zakwaterowania
  • Praca w soboty

Najczęściej stawiane pytania

Zlecenia są przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą i firm. Warunkiem jest aktywna działalność gospodarcza, wykształcenie albo udokumentowana praktyka w zawodzie. Można również pracować na podstawie działalności gospodarczej niewymagającej pozwoleń i koncesji.

W naszej ofercie przeważają długoterminowe projekty, które w przypadku zadowolenia wiążą się ze sobą tak, że można pracować podczas całego roku. Wynagrodzenie jest wypłacane co miesiąc.

Z zasady pracuje się w okresach 2-4 tygodni, a potem planowany jest czas wolny od pracy. Ten okres można sobie zaplanować z dostatecznym wyprzedzeniem.

Zapewnimy Ci zakwaterowanie w pobliżu projektu w niskiej cenie i w średnim standardzie za 15-20€ / noc. Możesz oczywiście zorganizować sobie zakwaterowanie we własnym zakresie.

Projekt montażu został pomyślnie zakończony

Wybierz spośród aktualnie dostępnych instalacji lub zarejestruj się.

Aktualne oferty (3) Zarejestrować