Referencje

Zysk jako osoba samozatrudniona na certyfikowanych konstrukcjach za granicą.

Peter K.

Peter K.

Elektryk

Do podróżowania szybko się przyzwyczaiłem. Chociaż jesteśmy w UE, praca za granicą bardziej mi się opłaca. Spróbujcie sami, to zobaczycie.

Patrik A.

Patrik A.

Hydraulik

Jestem hydraulikiem, mam swoją działalność gospodarczą. Pracę dzielimy między siebie według planów, które dostajemy od majstra. W każdy wtorek przekazuje nam terminy pracy na budowie i do tego dostosowujemy wyjazdy do domu.

Lukáš N.

Lukáš N.

Elektryk

Przyjęliśmy z kolegą zlecenie w Austrii. Pracujemy w większości na mniejszych budowach. Zaplanowaliśmy wszystko tak, że po skończeniu jednego zlecenia zaczynamy następne.

Michal Z.

Michal Z.

Elektryk

Jesteśmy w Niemczech. Nie zawsze mamy wystarczająco dużo materiału, a wtedy majster Jürgen daje nam coś innego do zrobienia i działamy dalej. Mieszkamy w wynajętym mieszkaniu, bo jest nas kilku i dlatego wychodzi taniej.

Alexander K.

Alexander K.

Hydraulik

Witam. Zabrałem do Niemiec swojego syna i pracujemy razem na jednej budowie. Kiedy przyjeżdża do nas moja żona, możemy spędzać czas wszyscy razem.

Ondřej P.

Ondřej P.

Hydraulik

Pozdrawiam. Jesteśmy z chłopakami niedaleko Drezna, praca wygląda podobnie, jak w kraju. Jak masz trochę zdolności, wystarczy ci „budowlany niemiecki“. Niemcy są zadowoleni i wszystko działa jak należy.