Chętnie Ci pomożemy Pon.-Piąt. (8:00-18:00)
Referencje

Doświadczenie monterów pracujących w Austrii i w Niemczech

Setki naszych zadowolonych elektryków, instalatorów i spawaczy pracujących na budowach w Niemczech i w Austrii. Przeczytaj zamieszone opinie i doświadczenia któregoś z nich.

Do podróżowania szybko się przyzwyczaiłem. Chociaż jesteśmy w UE, praca za granicą bardziej mi się opłaca. Spróbujcie sami, to zobaczycie.

Jurling - Peter K.
Peter K.
Elektryk /

Jestem hydraulikiem, mam swoją działalność gospodarczą. Pracę dzielimy między siebie według planów, które dostajemy od majstra. W każdy wtorek przekazuje nam terminy pracy na budowie i do tego dostosowujemy wyjazdy do domu.

Jurling - Patrik A.
Patrik A.
Elektryk /

Przyjęliśmy z kolegą zlecenie w Austrii. Pracujemy w większości na mniejszych budowach. Zaplanowaliśmy wszystko tak, że po skończeniu jednego zlecenia zaczynamy następne.

Jurling - Lukáš N.
Lukáš N.
Elektryk /

Jesteśmy w Niemczech. Nie zawsze mamy wystarczająco dużo materiału, a wtedy majster Jürgen daje nam coś innego do zrobienia i działamy dalej. Mieszkamy w wynajętym mieszkaniu, bo jest nas kilku i dlatego wychodzi taniej.

Jurling - Michal Z.
Michal Z.
Elektryk /

Witam. Zabrałem do Niemiec swojego syna i pracujemy razem na jednej budowie. Kiedy przyjeżdża do nas moja żona, możemy spędzać czas wszyscy razem.

Jurling - Alexander K.
Alexander K.
Elektryk /

Zacznij zarabiać z Jurling!

  • Wynagrodzenie do 4.600€/miesiąc
  • Elastyczność turnusów montażowych
  • Projekty związane podczas całego roku
Rejestracja niewiążąca

Pozdrawiam. Jesteśmy z chłopakami niedaleko Drezna, praca wygląda podobnie, jak w kraju. Jak masz trochę zdolności, wystarczy ci „budowlany niemiecki“. Niemcy są zadowoleni i wszystko działa jak należy.

Jurling - Ondřej P.
Ondřej P.
Elektryk /