Jurling HSE Monteure -

Jak to działa?

Najczęściej stawiane pytania

Zlecenia są przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą i firm. Warunkiem jest aktywna działalność gospodarcza, wykształcenie albo udokumentowana praktyka w zawodzie. Można również pracować na podstawie działalności gospodarczej niewymagającej pozwoleń i koncesji.

W naszej ofercie przeważają długoterminowe projekty, które w przypadku zadowolenia wiążą się ze sobą tak, że można pracować podczas całego roku. Wynagrodzenie jest wypłacane co miesiąc.

Z zasady pracuje się w okresach 2-4 tygodni, a potem planowany jest czas wolny od pracy. Ten okres można sobie zaplanować z dostatecznym wyprzedzeniem.

Zapewnimy Ci zakwaterowanie w pobliżu projektu w niskiej cenie i w średnim standardzie za 15-20€ / noc. Możesz oczywiście zorganizować sobie zakwaterowanie we własnym zakresie.

Referencje

Setki naszych zadowolonych elektryków, instalatorów i spawaczy pracujących na budowach w Niemczech i w Austrii. Przeczytaj zamieszone opinie i doświadczenia któregoś z nich.

Do podróżowania szybko się przyzwyczaiłem. Chociaż jesteśmy w UE, praca za granicą bardziej mi się opłaca. Spróbujcie sami, to zobaczycie.

Jurling - Peter K.
Peter K.
Elektryk /

Przyjęliśmy z kolegą zlecenie w Austrii. Pracujemy w większości na mniejszych budowach. Zaplanowaliśmy wszystko tak, że po skończeniu jednego zlecenia zaczynamy następne.

Jurling - Lukáš N.
Lukáš N.
Elektryk /

Witam. Zabrałem do Niemiec swojego syna i pracujemy razem na jednej budowie. Kiedy przyjeżdża do nas moja żona, możemy spędzać czas wszyscy razem.

Jurling - Alexander K.
Alexander K.
Elektryk /
Portal Informacyjny

Informacje praktyczne dotyczące pracy za granicą